Opinie e-Book’a

Drogi czytelniku Bloga

„Z Techniką za Pan Brat”

 

Przy rejestracji otrzymałeś eBook „W czym wyręczą nas drony”.

Zakładam, że ten krótki, łatwo przyswajalny i poruszając ciekawe zastosowania eBook już przeczytałeś.

 

Bardzo mi zależny na jednym lub dwóch zdaniach opinii.

 

Możesz zostawić opinię tu poniżej przez dodanie komentarza.

 

Z góry dziękuję

Łukasz Gawryjołek, iLutan

9
Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
iLutanMikeŻanetaLucynaStanley Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Małgorzata Nowakowska
Gość
Małgorzata Nowakowska

Bardzo pożyteczna publikacja. Krótko, konkretnie i w sposób uporządkowany autor prezentuje różne zagadnienia związane z tematem dronów. Wykład jest jasny i ilustrowany zdjęciami. Podane odsyłacze umożliwiają poznanie konkretnego zagadnienia dokładniej. Nawet jeśli ktoś sporo wie na ten temat, zawarte tu sugestie i wnioski umożliwiają szersze spojrzenie na niektóre kwestie.

Pejweh
Gość
Pejweh

Poradnik napisany przejrzyście i zrozumiale, podobał mi ponieważ w prosty sposób ukazywał fakty, liczę na więcej takich ciekawych ebooków

Pejweh
Gość
Pejweh

Podobał mi się*

Stanley
Gość

Drony od pewnego czasu znalazły się w zakresie moich zainteresowań, w głównej mierze dlatego, że stają się one coraz bardziej powszechnymi urządzeniami w naszym codziennym życiu. Gdy dowiedziałem się o blogu z Techniką za Pan Brat, przedstawionym tam artykule oraz ebooku o dronach, skorzystałem z okazji i zabrałem się do czytania. Autor bloga opisuje powyższą tematykę w bardzo przystępny i zrozumiały sposób nawet dla osoby, która dopiero zaczyna przygodę z dronami. W e-booku znajdziemy historię oraz początki tych urządzeń, klasyfikacji dornów na grupy odbiorców po przedstawienie ich wykorzystania w życiu codziennym kończąc na prezentacji grupy wiodących producentów, czy przedstawieniu specyfikacji… Czytaj więcej »

Lucyna
Gość
Lucyna

Bardzo podoba mi się cała zebrana w tym ebooku wiedza. Nie ma w nim zbędnego lania wody – od początku przeczytasz o różnorakim zastosowaniu dronów. Pouczające jest rozróżnienie dronów do zastosowań rekreacyjnych, profesjonalnych, komercyjnych i specjalistycznych. Z ebooka dowiesz się o znaczeniu skrótów (jest to szczególnie pomocne przed zakupem sprzętu), potrzebnych pozwoleniach, licencjach, wymaganiach, prawach, obowiązkach, oraz na co musisz zwrócić uwagę wychodząc z dronem w celu wykonania lotu. Przeczytasz o GPS, kamerach czy o technologii Bluetooth. Autor podpowiada jak pomóc sobie w wyborze oraz używaniu drona podając modele, ceny, producentów, strony internetowe oraz aplikacje mobilne. Zgadzam się z Łukaszem,… Czytaj więcej »

Żaneta
Gość
Żaneta

Poradnik napisany w bardzo przejrzysty i obrazowy sposób,nawet dla osób całkowicie na bakier z techniką jest zrozumiały.
Polecam nie tylko poradnik ale również blog

Mike
Gość
Mike

Super poradnik. Przeczytałem jednym tchem.