Opinie e-Book’a

Drogi czytelniku Bloga

„Z Techniką za Pan Brat”

 

Przy rejestracji otrzymałeś eBook „W czym wyręczą nas drony”.

Zakładam, że ten krótki, łatwo przyswajalny i poruszając ciekawe zastosowania eBook już przeczytałeś.

 

Bardzo mi zależny na jednym lub dwóch zdaniach opinii.

 

Możesz zostawić opinię tu poniżej przez dodanie komentarza.

 

Z góry dziękuję

Łukasz Gawryjołek, iLutan

9 myśli na “Opinie e-Book’a”

 1. Małgorzata Nowakowska

  Bardzo pożyteczna publikacja. Krótko, konkretnie i w sposób uporządkowany autor prezentuje różne zagadnienia związane z tematem dronów. Wykład jest jasny i ilustrowany zdjęciami. Podane odsyłacze umożliwiają poznanie konkretnego zagadnienia dokładniej. Nawet jeśli ktoś sporo wie na ten temat, zawarte tu sugestie i wnioski umożliwiają szersze spojrzenie na niektóre kwestie.

 2. Poradnik napisany przejrzyście i zrozumiale, podobał mi ponieważ w prosty sposób ukazywał fakty, liczę na więcej takich ciekawych ebooków

 3. Drony od pewnego czasu znalazły się w zakresie moich zainteresowań, w głównej mierze dlatego, że stają się one coraz bardziej powszechnymi urządzeniami w naszym codziennym życiu. Gdy dowiedziałem się o blogu z Techniką za Pan Brat, przedstawionym tam artykule oraz ebooku o dronach, skorzystałem z okazji i zabrałem się do czytania. Autor bloga opisuje powyższą tematykę w bardzo przystępny i zrozumiały sposób nawet dla osoby, która dopiero zaczyna przygodę z dronami. W e-booku znajdziemy historię oraz początki tych urządzeń, klasyfikacji dornów na grupy odbiorców po przedstawienie ich wykorzystania w życiu codziennym kończąc na prezentacji grupy wiodących producentów, czy przedstawieniu specyfikacji wybranych modeli. Z czystym sumieniem mogę polecić Państwu ten jakże ciekawy artykuł, czas poświęcony na lekturę nie będzie zmarnowany, a według mojej oceny pozwoli uzyskać Państwu sporą dawkę ciekawych informacji.

  Polecam

 4. Bardzo podoba mi się cała zebrana w tym ebooku wiedza.
  Nie ma w nim zbędnego lania wody – od początku przeczytasz o różnorakim zastosowaniu dronów.
  Pouczające jest rozróżnienie dronów do zastosowań rekreacyjnych, profesjonalnych, komercyjnych i specjalistycznych.
  Z ebooka dowiesz się o znaczeniu skrótów (jest to szczególnie pomocne przed zakupem sprzętu), potrzebnych pozwoleniach, licencjach, wymaganiach, prawach, obowiązkach, oraz na co musisz zwrócić uwagę wychodząc z dronem w celu wykonania lotu. Przeczytasz o GPS, kamerach czy o technologii Bluetooth.
  Autor podpowiada jak pomóc sobie w wyborze oraz używaniu drona podając modele, ceny, producentów, strony internetowe oraz aplikacje mobilne.
  Zgadzam się z Łukaszem, że tematyka używania dronów nie tylko dynamicznie się rozwija, ale także uważam, że będzie pełniła coraz ważniejszą rolę w funkcjonowaniu społeczeństwa i z czasem znacząco wpłynie na rozwój technologii.
  Zdecydowanie polecam przeczytać – warto nabyć tą wiedzę choćby dla własnego rozwoju i rozszerzenia horyzontów.

 5. Poradnik napisany w bardzo przejrzysty i obrazowy sposób,nawet dla osób całkowicie na bakier z techniką jest zrozumiały.
  Polecam nie tylko poradnik ale również blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 5 =