O mnie

Parę słów o mnie

Łukasz Gawryjołek

Na początku 2018 roku założyłem ten blog aby dzielić się wiedzą i możliwymi zastosowaniami techniki rozumianej bardzo szeroko i zarazem w bardzo prosty sposób. Chciałbym aby moi czytelnicy mogli korzystać z dobrodziejstw jakie niesie rozwój informatyki i automatyki, aby technika była przez nich lepiej rozumiana i bardziej pomocna w załatwianiu codziennych spraw, a głównie po to, by słowo 'technika’ nie odstraszała swoją nazwą – jak to się dzieje w przypadku wielu osób 😉

Będę opisywał zagadnienia które mogą być użyteczne dla każdego w życiu codziennym głównie spotykane w domu. Nie chciałbym skupiać się na zagadnieniach specjalistycznych, których zrozumienie jest skomplikowane i wręcz niepotrzebne dla większości osób.

Wychodzę z założenia, że omawiane przeze mnie tematy powinny być opisane w sposób prosty, aby każdy z łatwością je zrozumiał i potrafił wdrożyć we własnym domu.

Wykształcenie (LinkedIn)

Jestem automatykiem inżynierem z wieloletnim doświadczeniem w wdrażaniu rozwiązań technicznych SCADA, PLC, MES w Polsce, Anglii, Danii i Irlandii. Dla mnie technika zawsze była i będzie pasją i staram się jej dobro wykorzystywać każdego dnia – od automatyzacji procesów w inteligentnym domu, przez wspomagające serwisy i aplikacje nadzorowane z telefonu komórkowego, po przyszłościowe rozwiązania na miarę 21 wieku z wykorzystaniem technologi IoT (Internet of Things).

Zapraszam
Łukasz Gawryjołek


Kontakt

email: lukasz@ztechnikazapanbrat.pl

Social media:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lukaszgawryjolek/

Facebook: https://www.facebook.com/Z-Technika-za-Pan-Brat-1703715419652671

Instagram: https://www.instagram.com/ztechnikazapanbrat/

Tweeter: https://twitter.com/ZTechnikaZaPanB

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCqKGRvjR91HtZ2NtNIUc4Tg/