O mnie

Założyłem ten blog aby dzielić się wiedzą i możliwymi zastosowaniami techniki rozumianej bardzo szeroko i zarazem w bardzo prosty sposób. Chciałbym aby moi czytelnicy mogli korzystać z dobrodziejstw jakie niesie rozwój informatyki i automatyki, aby technika była przez nich lepiej rozumiana i bardziej pomocna w załatwianiu codziennych spraw, a głównie po to, by ‚technika’ nie odstraszała swoją nazwą – jak to się dzieje w przypadku wielu osób 😉

Będę opisywał zagadnienia które mogą być użyteczne dla każdego w życiu codziennym. Nie chciałbym skupiać się na zagadnieniach specjalistycznych, których zrozumienie jest skomplikowane i wręcz niepotrzebne dla większości osób.

Wychodzę z założenia, że omawiane przeze mnie tematy powinny być opisane w sposób prosty, aby każdy z łatwością je zrozumiał i potrafił wdrożyć we własnym domu, ogrodzie, samochodzie czy biurze. W tym celu na końcu każdego artykułu w sekcji „Zastosowanie dla Ciebie” podaję praktyczne zastosowanie  omawianego urządzenia, systemu, gadżetu w codziennym życiu.

Z wykształcenia jestem automatykiem inżynierem z wieloletnim doświadczeniem w wdrażaniu rozwiązań technicznych w Polsce, Anglii, Danii i Irlandii. Dla mnie technika zawsze była i będzie pasją i staram się jej dobro wykorzystywać każdego dnia – od automatyzacji procesów w inteligentnym domu, przez wspomagające serwisy i aplikacje nadzorowane z telefonu komórkowego lub Mac’a/PC’a, po przyszłościowe rozwiązania na miarę 21 wieku z wykorzystaniem technologi IoT (Internet of Things).

 

Zapraszam
Łukasz Gawryjołek, iLutan

 


Jeśli podobają Ci się tematy przeze mnie poruszane to zostaw proszę swój email w formularzu pod spodem…


Kontakt

email: info@ztechnikazapanbrat.pl

 

Social media:

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCqKGRvjR91HtZ2NtNIUc4Tg/

Facebook: https://www.facebook.com/Z-Technika-za-Pan-Brat-1703715419652671

Instagram: https://www.instagram.com/ztechnikazapanbrat/

Tweeter: https://twitter.com/ZTechnikaZaPanB

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lukaszgawryjolek/