O mnie

Parę słów o mnie

Moje zdjęcie - Łukasz Gawryjołek
Łukasz Gawryjołek

Na początku 2018 roku założyłem ten blog aby dzielić się wiedzą i możliwymi zastosowaniami techniki rozumianej bardzo szeroko i zarazem w bardzo prosty sposób. Chciałbym aby moi czytelnicy mogli korzystać z dobrodziejstw jakie niesie rozwój informatyki i automatyki, aby technika była przez nich lepiej rozumiana i bardziej pomocna w załatwianiu codziennych spraw, a głównie po to, by słowo ‚technika’ nie odstraszała swoją nazwą – jak to się dzieje w przypadku wielu osób 😉

Będę opisywał zagadnienia które mogą być użyteczne dla każdego w życiu codziennym głównie spotykane w domu. Nie chciałbym skupiać się na zagadnieniach specjalistycznych, których zrozumienie jest skomplikowane i wręcz niepotrzebne dla większości osób.

Wychodzę z założenia, że omawiane przeze mnie tematy powinny być opisane w sposób prosty, aby każdy z łatwością je zrozumiał i potrafił wdrożyć we własnym domu.

W tym celu na końcu każdego artykułu pojawia się podtytuł „Zastosowanie dla Ciebie” lub „Co będę z tego miał/a”, w którym podsumowuję praktyczne zastosowanie  omawianego urządzenia, systemu, rozwiązania.

Wykształcenie (LinkedIn)

Jestem automatykiem inżynierem z wieloletnim doświadczeniem w wdrażaniu rozwiązań technicznych SCADA, PLC, MES w Polsce, Anglii, Danii i Irlandii. Dla mnie technika zawsze była i będzie pasją i staram się jej dobro wykorzystywać każdego dnia – od automatyzacji procesów w inteligentnym domu, przez wspomagające serwisy i aplikacje nadzorowane z telefonu komórkowego, po przyszłościowe rozwiązania na miarę 21 wieku z wykorzystaniem technologi IoT (Internet of Things).

Zapraszam
Łukasz Gawryjołek

Mam dla Ciebie prezent!

Możesz odbrać damowy ebook „W czym wyręczą nas drony” odrazu po zapisaniu się do newslettera, poniżej podaj swój email.


Jeśli podobają Ci się tematy przeze mnie poruszane lub chesz dostać damowy ebook, to zostaw proszę swój email w formularzu poniżej…


Kontakt

email: lukasz@ztechnikazapanbrat.pl

Social media:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lukaszgawryjolek/

Facebook: https://www.facebook.com/Z-Technika-za-Pan-Brat-1703715419652671

Instagram: https://www.instagram.com/ztechnikazapanbrat/

Tweeter: https://twitter.com/ZTechnikaZaPanB

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCqKGRvjR91HtZ2NtNIUc4Tg/

wizytowka
Wizytówka