DIY

To jest miejsce w którym dzielę się z wami tym nad czym w danej chwili pracuję.

Cel

Chciałbym abyście mogli mi towarzyszyć przy tworzeniu opisywanych na tym blogu rozwiązań. Dzięki współpracy, komentarzom i waszym sugestiom już na etapie implementacji projektu mógłbym wprowadzać najlepsze i najbardziej oczekiwane rozwiązania, co przełożyłoby się zarówno na czas, jaki i efekt końcowy.

Wiele z moich artykułów powstawało tygodniami, gdyż opisują one (zawsze) przetestowane rozwiązania, których implementacja wymagała wielu manualnych czynności takich jak składanie, obrabianie, klejenie, lutowanie, programowanie, testowanie, itd. Tak przykładowo w kilka tygodni powstawało rozwiązanie do sterowania dowolnym urządzeniem za pomocą pilota: cz.1 i cz.2. Innym razem, z pozoru prosta implementacja notyfikacji o powrocie dziecka ze szkoły miała kilka wersji i dwa tygodnie testów. Podobnie było z testami sterowników do grzejników i uniwersalnym widgetem sterującym światłem podczas zachodzącego słońca.

Ja widzisz, jeśli na tym etapie implementacji usłyszałbym od was kilka sugestii co do rozwiązania problemu to na pewno szybciej powstałoby dane rozwiązanie, a poza tym wierzę, że od początku byłoby „szyte” na miarę. Ale przecież wszyscy uczymy się na błędach:)

Stąd zapraszam do dzielenia się pomysłami na nowe projekty DIY, którymi chcecie abym się zajął.

Proponujcie, korygujcie, poprawiajcie mnie w trakcie moich prac!

Liczę na wiele konstruktywnych komentarzy, dzięki którym ostateczny produkt (DIY) będzie rewelacyjny!

Łukasz

Projekty DIY

2020.02 – Praktyczny kurs instalacji i konfiguracji urządzeń FIBARO

Wprowadzenie do Kursu

2019.11 – Automat do karmienia rybek za pomocą FIBARO

Projekt zrobienia automatycznego podajnika pokarmu do akwarium sterowanego przez FIBARO
image_pdfimage_print